گالری تصاویر
اطلاعیه ها
 ٢١:١١ - 1398/05/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
کیت‌های ایرانی تشخیص بو ساخته شد
تهران- ایرنا- کیت‌های تشخیص انواع بو به همت و تلاش محققان مرکز تحقیقات گوش، حلق، بینی، سر و گردن دانشگاه علوم پزشکی ایران طراحی و ساخته شده است.
 ٢٢:٠٥ - 1398/05/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
المپیاد جغرافیای دانش‌آموزی و سمپاد مهارتی؛ اولین‌هایی که به بار نشست
دو پتروشیمی در صف عرضه اولیه در بورس
موفقیت علمی توسط دانشمندان ایرانی/ کسب رتبه نخست در شیمی تجزیه
پیوندهای مهم
  • پورتال امام خمینی
  • دفتر مقام معظم رهبری
  • ریاست جمهوری
  • معاونت امور مجلس
  • نقشه جامع علمی کشور
  • Ministry of Science, Research and Technology
  • صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی کشور
اخبار > مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ،گفت: نخستین مقصد گردشگری شهروندان د کشور عراق و آذربایجان در سال گذشته ایران بوده است.


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ،گفت: نخستین مقصد گردشگری شهروندان د کشور عراق و آذربایجان در سال گذشته ایران بوده است.

عراقی ها و آذربایجانی ها در صدر این لیست قرار دارند.
وی افزود: بیش از دو نیم میلیون عراقی به ایران آمدند اما هنوز میزان حضور گردشگران عراقی در ایران به مرز اشباع نرسیده است ولی دیگر انتظار افزایش خیلی بیشتر را نمی توان داشت.
این مسئول سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درباره گردشگران عراقی گفت :در سیاست های جدید سازمان اتباع عراق تنها به مشهد و قم نمی روند بلکه بازدید از شهرهای گردشگری ایران و خرید محصولات صنایع دستی از جمله دیگر برنامه های این گردشگران است

او ادامه داد: بازارهای خوب گردشگری در منطقه برای ایران وجود دارد، از جمله عمان و ترکیه از این کشور ها هستند که می توان با تبلیغات گردشگران زیادی را جذب کنیم.
وی اضافه کرد: عمان به توجه به قرابت های مذهبی و چین با توجه به جمعیت زیاد برخوردار از لحاظ مالی، بازارهای خوبی اند که تاکنون ایران به آنها کم توجه بوده است.

برپایی20 نمایشگاه گردشگری خارجی با حضور ایران در سال 98
این مقام در سازمان گردشگری با یادآوری اینکه نخستین جلسه شورای سیاستگذاری نمایشگاه های خارج از کشور با حضور روسا و نمایندگان تشکل های گردشگری اعم ازانجمن دفاترخدمات مسافرتی ایران، جامعه تخصصی تورگردانان، انجمن راهنمایان ایران، انجمن بومگردی های ایران، جامعه هتلداران ایران و شرکت‌های تابعه سازمان میراث‌فرهنگی با هدف تصویب فهرست نمایشگاه‌های خارجی و چگونگی روند برگزاری نمایشگاه‌ها برگزارشد ، افزود: سال گذشته پس از استعلام از تشکل‌های مختلف گردشگری برای تنظیم فهرست نمایشگاه‌های خارجی و تطبیق آن با فهرست کشورهای اولویت دار بازار هدف، 20 نمایشگاه در دستور کار قرار گرفت و در نخستین جلسه شورای سیاستگذاری نمایشگاه‌های خارج از کشور فهرست نهایی نمایشگاه‌های خارجی به تصویب رسید و مقرر شد صنعت گردشگری کشور به طور متمرکز و در قالب بخش ویژه جمهوری اسلامی ایران در آن شرکت کند.
به گفته مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری میراث فرهنگی ،نقش استان‌ها، جوامع و تشکل‌ها، حضور فرهنگ، آداب و موسیقی ایران، ضرورت توجه به نمایشگاه‌ها و همچنین برنامه‌ریزی برای بهره برداری از ظرفیت رسانه‌های داخلی و خارجی از جمله مواردی بود که در راستای چگونگی برگزاری نمایشگاه‌های خارجی در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.
نمایشگاه‌های بین‌المللی سفر و گردشگریآذربایجان، چین،دبی، عراق، کره جنوبی، برلین، روسیه ، پاکستان، ژاپن، فرانسه، عمان، هند،اسپانیا، ترکیه، ایتالیا،و ... نمایشگاه هایی هستند که جمهوری اسلامی ایران درحوزه گردشگری در آن‌ها حضور خواهد داشت.

 


٢٠:١٢ - 1398/02/17    /    شماره : ٥٦٩٧٠٤    /    تعداد نمایش : ٢٣خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران